Fisherman Angles to stowarzyszenie pasjonatów najlepszych koncertów muzyki alternatywnej i jazzowej, odbywających się w kameralnej atmosferze restauracji "Janosikówka", w Kątach Rybackich. Brakowało nam miejsca koncertowego bez "limitów decybeli", gdzie jednocześnie można pooddychać najlepszym morskim powietrzem i tak powstał cykl comiesięcznych koncertów, który integruje artystów z całego kraju. Eskalowało ekspresowo, rozrosło się kaskadowo i teraz nie ma odwrotu. Stworzyliśmy społeczność dzielącą się kulturą z najwyższej półki, inspirującą siebie nawzajem i rozwijającą współpracę na scenie muzycznej i poza nią. Od 2.01.2023 oficjalnie uzyskaliśmy osobowość prawną i nasze Stowarzyszenie zostało zarejestrowane pod numerem:

KRS: 0001011138.
NIP: 5792287616
REGON: 524053249

Każdy członek stowarzyszenia to muzyk, który z "niejednej miski ryż jadał" i na niejednej scenie zdarł buty. Umiemy i chcemy robić dobre koncerty w kameralnej przestrzeni małej, nadmorskiej miejscowości.

Celem Stowarzyszenia jest wspieranie oraz tworzenie wydarzeń artystycznych w przestrzeni publicznej, na terenie wsi Kąty Rybackie oraz w Internecie. Co więcej – cele Stowarzyszenia zakładają również prowadzenie działalności edukacyjnej z obszaru muzyki jazzowej/alternatywnej w postaci warsztatów i konsultacji muzycznych. Członkom Stowarzyszenia zależy także na powszechnym rozwoju wiedzy na temat budowania wizerunku artystycznego oraz funkcjonowaniu w artystycznym świecie w oparciu o zasady szacunku, wsparcia i wspólnego działania na wielu płaszczyznach. Na dzień dzisiejszy Organizacja ma za sobą 6 realizacji koncertów i dwanasście eventów koncertowych cieszących się niezmienną popularnością w środowisku nie tylko artystycznym, ale też wśród szeroko rozumianych sympatyków kultury.

Zarząd:

Jakub Janoszek - prezes stowarzyszenia
Paweł Witulski - wiceprezes stowarzyszenia
Anna Rogowska - wiceprezes stowarzyszenia

Komisja rewizyjna:

Jakub Ciszyn
Jakub Grzywacz
Marcin Płaczkowski

Członkowie stowarzyszenia:

Alicja Sobstyl
Magda Kuraś
Szymon Zalewski
Maciej Świniarski
Konrad Daszczyński
Artur Szalsza
Jędrzej Jakubowski

Członkowie honorowi:

Piotr Damasiewicz
Irek Wojtczak